Price: HK$139.10
Original Price: HK$146.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 330 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260325105859840896541 |